Apie mus | Alliancium

Mūsų istorija

Pasaulinio lygmens projektas prasidėjęs Lietuvoje...

10
šalių
TARPTAUTINIS PROJEKTAS
303
Aljanso partnerių
BENDRUOMENĖ
30
įvairių mokymų
TOBULĖJIMAS
78
mokinai
ĮSIGIJO MOKYMUS

“Tai, kokia yra jūsų finansinė padėtis, priklauso nuo mąstymo.”

Jevgenijus Černyš, Įkūrėjas

Kas Mes Esame?

Aljanso partneriai – tai ne tik mokymų platforma, bet svarbiausia mes esame bendruomenė, kuri ne tik duoda galimybę įgyti žinias, tačiau ir prisiima atsakomybę už tavo rezultatą ir siekia būti geressniais nei vakar, t.y. mes kiekvieną nuvedame iki rezultato, kurį partneris pasirenka. Prisjungęs į mūsų bendruomenę ir tapęs Aljanso partneriu:

1. Pakliūsi į tinkamą aplinką, kuri pati auga ir padeda augti kitiems
2. Išgirsi planus dėl universiteto ir galimybės prisidėti prie jo atsiradimo
3. Gausi veiksmų planą kaip užsidirbti kartu su Aljanso partneriais

Jeigu kol kas tik svarstai, ar nori tapti Aljanso partneriu, bet tave domina asmeninis tobulėjimas, susisiek ir mes, Aljanso partneriai, ne tik rekomenduosime, saviugdos trenerio Jevgenijaus Černyš tinkamiausius mokymus tavo situacijoje, bet ir suteiksime nuolaidą bei konsultuosime viso mokymosi metu.

Ką Mes Darome?

Mūsų misija. Su „Aljanso partneriai“ komandos pagalba ir mokymų, orientuotų į realius, mąstymą keičiančius veiksmus, kūrimu suteikti visiems žmonėms įgyvendinti savo siekius bei pagerinti gyvenimą visose keturiose gyvenimo srityse.

Mūsų vizija. Mes esame čia, kad padėtume žmonėms gyventi geriau. Todėl, viskas ką darome yra orientuota į rezultatą: ar tai padarys pasaulį geresniu? Tam mes dalinamės patirtimi ir žiniomis apie metodus, kurie padaro kiekvieno žmogaus gyvenimą aiškų, kupiną teigiamų įspūdžių ir subalansuotą visose keturiose srityse: emocijos, santykiai, materialumas ir tikslai.

Mūsų vertybės: komanda, laisvė, mokymai, šeima, balansas, skaidrumas, atvirumas, nuoširdumas, sąžiningumas, progresas, pagalba, motyvuoti, ryžtas, atkaklumas, nuoseklumas, fokusas, rezultatas, lyderystė, atsakomybė, aktyvumas, vizijos, turėjimas, drąsa, lankstumas, kūrybiškumas.

Mūsų Komanda

Tik bedradarbiaudami galime įgyvendinti savo tikslus

Prisijunkite
rytis-grazys-koordinatorius

Rytis Gražys

Projekto koordinatorius
aurimas-pakstys-lyderis

Aurimas Pakštys

Lyderis, III pakopa
daiva-vile-ats

Daiva Vilė

LYDERIS, III PAKOPA
NijoleAugustyteKazlauskiene2

Nijolė Kazlauskienė

Lyderė, III pakopa
alla-rasadina

Alla Rasadina

Mokymų koordinatorė