fbpx

Mūsų istorija

Tarptautinė tobulėjimo ekosistema

14
Šalių
TARPTAUTINĖ EKOSISTEMA
431
Nariai
BENDRUOMENĖ
33
Mokymų kursų
TOBULĖJIMAS

“Nėra nesėkmingų žmonių. Yra tik tie, kurie pasidavė. NIEKADA NESUSTOK!”

Jevgenijus Černyš, ALLIANCIUM Prezidentas

Kas yra ALLIANCIUM?

ALLIANCIUM – Saviugdos ekosistema, padedanti žmonėms savo pasirinktu tempu tobulėti visose svarbiausiose asmeninio ir profesinio gyvenimo srityse. Apsispręsdamas tapti ALLIANCIUM nariu, Tu apsisprendi pažiūrėti savo problemoms ir iššūkiams į akis, atskleisti tikrąjį potencialą ir pradėti gyventi pagal savo pašaukimą.

Ekosistemos bendruomenė telkia skirtingo amžiaus, profesinės specializacijos, interesų bei charakterio žmones. Visus juos vienija atsakomybės už savo gyvenimą, atvirumas naujoms idėjoms, praktinių žinių alkis bei savitarpio palaikymo dvasia. Žinios – Gebėjimas sau pripažinti, kad dar ne viską gyvenime pasiekei ir kad Tavo asmenybė gali augti, yra ir įrodymas, kad Tu esi sąmoningas ir gali tapti ALLIANCIUM ekosistemos nariu.

ALLIANCIUM ekosistemos pamatas – Nuolatinė asmenybės saviugda keturiose pagrindinėse žmogaus gyvenimo sferose: valdant emocijas, kuriant darnius santykius, siekiant gyvenimo tikslų ir finansinės gerovės. Mokymo priemonės apima online mokymus, susitikimus ir diskusijas, saviugdos knygas ir mokymų kursus, kasmėnesines konferencijas ir renginius, atsakymus į klausimus ir asmenines konsultacijas. Žengdamas į šią ekosistemą, Tu įjungi savo nepertraukiamo tobulėjimo režimą, vedantį į Tavo rezultatą ir gauni galimybę tapti ALLIANCIUM ambasadoriumi.

ALLIANCIUM kuria atsvarą didžiajai mūsų visuomenės daliai, kurios kasdienybę pančioja stresas, nerimas, skausmas, baimės ar kartėlis dėl neišsipildžiusių lūkesčių. Kiekviena žmogaus diena yra kupina tūkstančių pasirinkimų, kuriais jis kuria ir perkuria savo likimą. Deja, daugeliu atveju žmogus sau nepadeda ir pats dėl to kenčia. Vienintelis laimintis gyvenimo pasirinkimas – investuoti į save, tampant geriausia savo versija.

Kodėl mes kitokie?

Pasaulyje yra daug masinės gamybos saviugdos priemonių. Dalis jų veikia kaip alkoholis: apsvaigina, sukelia iliuzijų, o tada bloškia žmogų žemyn į realybės „pagirias“. ALLIANCIUM tikslas kitoks Padėti žmonėms realiai vertinti situaciją, matyti tikrą tiesą, išsigryninti pagrindinius gyvenimo vektorius bei tapti savo pačių geriausiais sąjungininkais tobulėjimo kelyje. Ekosistema paremta bendromis vertybėmis ir per dešimtmetį išpuoselėta metodologija, kuri jau padėjo sukurti šimtus konkrečių sėkmės istorijų. Jos skiriamieji bruožai – Sistemiškumas, praktiškumas ir stipriai motyvuojanti, sustoti neleidžianti aplinka.

VIZIJA. ALLIANCIUM – Šis tas daugiau už vieną žmogų ir jo tikslus. Savarankiška ir nuolat auganti žmonių saviugdos ekosistema, kuri maitina pati save. Jos nariai neleidžia vieni kitiems sustoti. Jos mokiniai ilgainiui patys tampa įkvepiančiais mokytojais.

MISIJA. Kiekvienas ALLIANCIUM narys nuo pat pradžių aprūpinamas įrankiais ir instrumentais tobulėjimui pagrindinėse gyvenimo sferose, tačiau savo gyvenimo vairą laiko jis pats. ALLIANCIUM primena, kad kiekvienas iš mūsų privalo pats būti savo gyvenimo šeimininkas. Šioje ekosistemoje Tu gausi aiškų ir nuoseklų sėkmingo gyvenimo žemėlapį, tobulėjimo vektorius bei motyvuojančius kelionės bendražygius. Tačiau pagrindinis kelionės herojus būsi Tu. Tavo gyvenime negali būti patikimesnio sąjungininko už Tave patį. ALLIANCIUM misija – Padėti Tau tapti geriausia savo versija.

VERTYBĖS. Komanda, laisvė, mokymai, šeima, balansas, skaidrumas, atvirumas, nuoširdumas, sąžiningumas, progresas, pagalba, motyvacija, ryžtas, atkaklumas, nuoseklumas, fokusas, rezultatas, lyderystė, atsakomybė, aktyvumas, vizijos turėjimas, drąsa, lankstumas, kūrybiškumas.

ALLIANCIUM ambasadoriai

Kartu mes galime daugiau!

Pradėk dabar >>
cover – neringa zinkeviciene

Neringa Zinkevičienė

⭐️ Kaunas, Vilnius, LT
Rita Grineviciene cover www

Rita Grinevičienė

⭐️ Peterborough, UK
Dovilė Karpavičiūtė WWW

Dovilė Karpavičiūtė

⭐️⭐️ Vilnius, LT
Jane Norusiene WWW

Janė Vanda Norušienė

⭐️⭐️ Panevėžys, LT
Kristina Juknė WWW

Kristina Juknė

⭐️⭐️ Wigan, UK
Jurgita Achranovičiūtė WWW

Jurgita Achranovičiūtė

⭐️⭐️ London, UK
Astijus Baliunas – WWW profilis

Astijus Baliūnas

⭐️⭐️ Kaunas, LT
Ainaras – WWW profile

Ainaras Zubravičius

⭐️⭐️⭐️ Vilnius, LT
aurimas-pakstys-lyderis

Aurimas Pakštys

⭐️⭐️⭐️ Klaipėda, LT
Daiva Vile – WWW profilis

Daiva Vilė

⭐️⭐️⭐️ Klaipėda, LT
Nijole Kazlauskiene – WWW profilis

Nijolė Kazlauskienė

⭐️⭐️⭐️ Vilnius, LT
eivile-piluike

Eivilė Puluikė

⭐️⭐️ Weston Super Mare, UK
Alla Rasadina – WWW profilis

Alla Rasadina

🌐 ALLIANCIUM Mokymų koordinatorė
Jevgenijus Cernys – WWW profilis

Jevgenijus Černyš

🌐 ALLIANCIUM Prezidentas