Views Navigation

Renginys Views Navigation

Šiandien

Anksčiau įvykę Renginiai

Kaip atrasti jėgą slypinčią savyje?

Labai dažnai matydami kitų žmonių rezultatus, atrodo, kad mes tikrai taip nesugebėtume padaryti ir geriausiu atveju, ką mes galim, tai pasidžiaugti kartu, kitų žmonių pasiekimais. Numojam ranka į savo sugebėjimus ir ne visada suprantam, kiek galios slypi mumyse…Mes patys turim …

29€

Galia slypi tavyje

Fenotipologija, tai analogų šiuolaikiniame pasaulyje neturinti, Marko Lučino sukurta ir patentuota metodika, leidžianti efektyviai diagnozuoti žmogaus charakterio savybes bei prognozuoti jo (-s) elgesį, remiantis išorinės genetikos (įskaitant veido bruožus) duomenimis.

€29

Savęs ir pasaulio suvokimas

Viskas prasideda nuo savęs ir pasaulio suvokimo. Kuo geriau pažinsime save, to geriau realizuosime savo potencialą ir tai padės pasiekti tikslus ir svajones. Suvokimas, koks pasaulis supa mus, koks mūsų vaidmuo šiuolaikiniame gyvenime, kaip susitarti su visais, padeda mums priimti teisingus sprendimus ir kurti tinkama aplinką. Ir net turėdami tinkamų žinių ir suvokimų, akivaizdžiai matome, kad visada turime labai daug vietos tobulėjimui, kad koja kojon žengti kartu su greitai besikeičiančiu pasauliu.

29€